Mieszkanie 28

Na miejscu, w centrum Kołobrzegu, oddalonego niespełna 900 metrów od plaży a zarazem ledwo 200 metrów od starówki - czeka na Państwa przytulne, słoneczne mieszkanie. Lokal ma układ dużego salonu z balkonem, dwoma oddzielnymi sypialniami, kuchnią oraz łazienką i toaletą. Z dwóch sypialni jest widok na stronę północną miasta, a wysokość 9 piętra umożliwia dojrzenie w horyzoncie morza.

To wygodne mieszkanie zostało wyposażone we wszelkie urządzenia zapewniające komfort podczas pobytu nad naszym morzem. Do Państwa dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia (płyta ceramiczna, lodówka, piekarnik, sztućce, zastawa stołowa, garnki, patelnia), łazienka (pralka, suszarka do włosów, WC, kabina prysznicowa, umywalka), sypialnia (łóżko 160cm), druga sypialnia (rozkładany tapczan) oraz salon (rozkładana sofa).

W pobliżu budynku w którym znajduje się mieszkanie są zarówno miejsca parkingowe publiczne, jak i parking strzeżony. W sezonie letnim warto uprzednio zarezerwować miejsce na parkingu strzeżonym.

+48 731 985 552
KONTAKT@ATM-APARTAMENTY.PL

zadzwoń i zapytaj o dostępność w wybranych przez Ciebie terminach

STYCZEŃ - MARZEC
ceny już od:
125zł
za dobę
KWIECIEŃ - MAJ
ceny już od:
200zł
za dobę
LIPIEC - SIERPIEŃ
ceny już od:
350zł
za dobę
WRZESIEŃ
ceny już od:
200zł
za dobę
PAŹDZIERNIK - GRUDZIEŃ
ceny już od:
125zł
za dobę

*W okresach świątecznych stawki za wynajem są do 50% wyższe niż przedstawione w cenniku. Zadzwoń i zapytaj o stawki świąteczne.